mojeimage.cz

Privaty karlin


privaty karlin

Priváty Praha 8. Privát v Karlíně. Vážení pánové, jsem ráda, že opět mohu potěšit svou přítomností v Karlíně. Privát je ubytování v soukromém domě, kde hostitel bydlí. Privatem jsou nejčastěji umístěny v turistických oblastech. Výhody tohoto ubytování zahrnují

.

Můžete jíst a pít čerstvé jídlo a nápoje. Hlavní výhodou soukromého apartmánu je, že nejste vázáni časem, můžete si vařit a jíst, co chcete. Ubytování v soukromí je vhodnější pro rodiny, protože mají více prostoru. Obrovskou výhodou je možnost využívat zahradu nebo balkon s krásným výhledem do okolí.

.

Mým cílem je, abyste se cítili dobře. Hledám pouze seriózní klienty. Nechci trávit náš čas a energii vágními řečmi. Všechny potřebné informace naleznete v mém profilu. Pokud máte ještě nějaký dotaz, napište mi, dobrovolně vám odpovím.

.

Já jsem Lena! Je mi 24 let. Jsem studentka a zároveň soukromá osoba. Ve volném čase ráda cestuji, sportuji a nakupuji. Telefon: 724 650 530

.

Čekám na tebe! Chcete poznat skutečné tajemství, pohádky a úspěchy našich andělů, ale nevíte, kterého si vybrat? Stačí zavolat a chci, abyste přestali poslouchat.

.

vyprcana kunda

brno sex mapa

dvojitý rande 2017

e-rande

particka seznamka online

flirt jak

devky ty to znaj kabat

oo kurva

och kurva

seznamka pro geje

TOPlist
Bing Google